Sipariş No :  
Sipariş Ödeme Detaylarınız
Toplam Sipariş Tutarı
0 TL
Kalan Ödenecek Tutar
0 TL
" İsimTescil İnternet Teknolojileri A.Ş." adına havale yapmanız gerekmektedir.
ÖNEMLİ NOT: İşlemlerin daha hızlı tamamlanabilmesi için lütfen;
  • Posta çeki ile ödeme yaparken "Gönderen" bölümünü açık ve net olarak doldurunuz.
  • "Açıklama" kısmına isimTescil.NET Sipariş Numaranızı belirtmeyi unutmayınız. Aksi takdirde işlem süreniz uzar veya gerçekleşmez.
  • Ödeme bildirim formunu ödemeyi yaptıktan sonra doldurunuz.
  • Eğer hesap yönetiminde siparişinizi problemli olarak görürseniz bu, belirttiğiniz hesapta ödemenizin bulunamadığındandır. Bu durumda ödemenizi tekrar kontrol edip "Ödemelerim" den ödeme bildiriminizi silip yeniden ödeme bildirim formu doldurunuz. Ayrıca destek@isimtescil.net adresine dekontunuzu da gönderebilirsiniz.
  • Eğer hesap yönetiminde siparişinizi problemli olarak görürseniz bu, belirttiğiniz hesapta ödemenizin bulunamadığındandır. Bu durumda ödemenizi tekrar kontrol edip "Ödemelerim" den ödeme bildiriminizi silip yeniden ödeme bildirim formu doldurunuz. Ayrıca muhasebe@isimtescil.net adresine dekontunuzu da gönderebilirsiniz.
  • Posta çeki ile yapılan ödeme işlemlerinde, ödemeleriniz hesaplarımıza banka havalesine göre daha geç ulaşmaktadır. Eğer ödeme dekontunuzu mail (muhasebe@isimtescil.net) yada faks (+90(216) 329 23 33) yoluyla bize iletirseniz işlemleriniz hızlandırılacaktır.
Ödemeyi yaptıktan sonra Ödeme Bildirim Formunu mutlaka doldurunuz. Aksi takdirde işleminiz yapılmayacaktır. Ödeme Bildirim Formu
Posta Çeki Hesabımız  
İsimTescil İnternet Teknolojileri A.Ş.
Banka Adı Hesap Tipi IBAN Numarası
Posta Çeki Hesabı TL 6275691