508 Resource Limit is reached

Hosting 0
Paylaş:

Paylaşımlı Linux Hosting sunucularımız üzerinde, stabilitenin sağlanması ve bir/birden fazla hesap üzerinde yaşanan olumsuzluklardan diğer hesapların etkilenmemesi için CloudLinux alt yapısı ile limitleme yapılmaktadır. 

Yaşanabilecek olumsuzlukları,

- Hatalı yazılım nedeniyle sistem kaynaklarının tüketilmesi,
- Olası DOS atakları durumunda, atak alan proje nedeniyle sunucunun tamamen etkilenmesi

Başlıkları altında toplayabiliriz. 

Sunucular üzerinde tüm projelerin kendi alanlarında çalışabilmesi için geçerli ve değiştirilemeyecek CPU, Ram, IO, Anlık bağlantı limitlerimiz bulunmaktadır. Proje, izin verilen limitleri aşması durumunda, HTTP isteklerine "508 Resource Limit is reached" bilgisi ile dönecektir. 

Bu durumda yapılması gerekenler ; 

- Yazılımınız özel bir yazılım ise, sonsuz döngü, kaynak tüketimi gibi olumsuzluklara neden olabilecek kodları yeniden gözden geçirebilirsiniz.
- WordPress, Joomla gibi hazır yazılımlarda, güncellenmeyen ve bugları bulunan eklentileri gözden geçirebilirsiniz. 
- WordPress, Joomla gibi hazır yazılımlarda, hatalı tasarlanan tema gereksiz kaynak tüketimine neden olabilir. Default tema aktivasyonu ile kaynak tüketimlerini izleyebilirsiniz.
- Projenizin mevcut hali ile çalışmasını istiyorsanız, limitlenmemiş ve size ayırılan kaynaklar ile VDS/Dedicated sunucu hizmetine geçiş yapabilirsiniz.

Projenizin anlık olarak tüketmiş olduğu kaynakları cPanel kontrol paneliniz üzerinden sol bölümde bulunan Stats ( İstatistik ) bölümünden önizleyebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz değişiklik işlemleri anlık olarak ilgili alana yansıyacaktır. 

ETİKETLER: 508 hatası