isimtescil.net Kariyer Fırsatları
Domain sorgulama işlemlerini yandaki kutucukta her satıra bir adet alan adı gelecek biçimde maksimum 50 domain yazarak gerçekleştirebilirsiniz.
Online Domain Kaydı Online Alan Adı (Domain) Kaydı ile Tüm domain uzantılarımız anında aktif olmaktadır. Satın aldığınız her domain bir host tanımı yapmak şartıyla hemen yayına girecektir. com.tr uzantılı ticari firmalar ve şahıslar için tanımlanan uzantılar gerekli evraklar tarafımıza iletildikten sonra aktif olmaktadır.
Online Domain Yönetimi IsimTescil.Net tüm domainleri size online yönetme imkanı sağlamaktadır. yaptığınız dns değişiklikleri çoğu zaman anında gerçekleşmektedir. .tr uzantılı domainleri de sistemimiz üzerinden online yönetebilmektesiniz.
Online DNS Güncelleme Tüm dns işlemleri sistemimiz tarafından online gerçekleştirilmektedir. Türkiye'de bir ilk olarak .tr uzantıları da sistemimiz üzerinden online yönetebiliyorsunuz.
Ücretsiz Alt Name Server IsimTescil.Net üzerinden tüm alt name server tanımlama işlemlerini ücretsiz ve online olarak yapabilirsiniz.
Ücretsiz Gelişmiş DNS Yönetimi IsimTescil.Net size ücretsiz dns server servisi sağlamaktadır. Alan adınızı isimtescil dns servisini kullanarak kişisel bilgisayarınızı kullanma gibi tüm işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz.
Ücretsiz Yapım Aşamasında Sayfası IsimTescil.Net'den alan adı (domain) alan her müşterimiz, isimtescilin sunduğu ücretsiz park sayfasını kendine göre düzenleyerek kullanabilir.Bu hizmetin her hangi bir zaman veya başka bir sınırlaması yoktur.
Ücretsiz Yönlendirme IsimTescil.Net'den aldığınız alan adınızı herhangi bir başka web adresine ücretsiz olarak maskeli veya maskesiz şekilde yönlendirebilirsiniz.
Ücretsiz Alan Adı bilgisi gizleme (whois protect) Online Alan Adı (Domain) Kaydı ile Tüm domain uzantılarımız anında aktif olmaktadır. Satın aldığınız her domain bir host tanımı yapmak şartıyla hemen yayına girecektir. com.tr uzantılı ticari firmalar ve şahıslar için tanımlanan uzantılar gerekli evraklar tarafımıza iletildikten sonra aktif olmaktadır.
Hesaplar Arası Domain Taşıma IsimTescil.Net'den alınan herhangi bir ürününüzü ücretsiz olarak başka kullanıcının hesabına anında taşıyabilirsiniz.
Online Destek Hizmetleri IsimTescil.Net tüm ürünleri için 7/24 destek sunmaktadır. telefon veya mail sistemimiz üzerinden bizimle heran irtibat kurabilirsiniz.
En Uygun Fiyat IsimTescil.Net daima en uygun fiyat ve kaliteyi sunmayı amaçlamıştır.
Domain Müşterilerinize Yönetim Paneli IsimTescil.Net'den çoklu domain kaydı yapan müşterilerimiz için alt yönetim panelleri oluşturulmuştur. Bu sayede müşterileri için de kayıt yapan kullanıcılarımız müşterilerine özel panel sağlayabiliyorlar. Özel panel adresi için www.domainyonetimi.com
Bilgilendirme
Alan adı servislerimizi kullanmadan önce mutlaka alan adı kayıt sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş olmanız gerekmektedir.
Alan adı kayıt hizmetlerinde uluslararası teknik prosedürler gereği ücret iadesi yapılamamaktadır.
Lütfen yeni alan adı kayıt işleminizi onaylamadan önce yazım hatası olup olmadığını kontrol ediniz.


Standart Özellikler:
  • Online Yönetim
  • Yönlendirme ÜCRETSİZ!
  • Gelişmis DNS Yönetimi ÜCRETSİZ!
  • Size Özel Park Sayfası ÜCRETSİZ!
  • NS Kaydı ÜCRETSİZ!
  • Alan Adı Kilitleme ÜCRETSİZ!
  • Alt Yetkilendirme & API ÜCRETSİZ!
Domain Duyuruları:
Türkiye'deki Domain Uzantıları

Jenerik Domain Uzantıları

Avrupa Ülkeleri Domain Uzantıları

Amerika Ülkeleri Domain Uzantıları
Asya & Pasifik Ülkeleri Domain Uzantıları