Bize Ulaşın | Destek Merkezi +90 850 200 0 444

Akıllı e-mail Hosting servisi
HybridMail ile tanışın!

Online ortamda güvenilir olun.

  • Antispam Koruması
  • Türkiye Lokasyonu
  • Sınırsız SSD Disk

HybridMail Planınızı Seçin

Akıllı e-mail Hosting servisi HybridMail ile tanışın!

Ortak Özellikler

MAP / POP3 Desteği

IMAP / POP3 desteğimiz sayesinde maillerinizi mobil ve masaüstü cihazlarınızdan rahatlıkla ulaşabilir ve kullanabilirsiniz

%100 Mobil Uyumlu

IOS - Android ve Windows işletim sistemli mobil cihazlarınıza mailinizi kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Webmail

Türkçe arayüzü ve kullanıcı dostu webmail hizmetimiz sayesinde internet üzerinden maillerinizi görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Otomatik Yanıtlama Özelliği

Mailinizi kullanamadığınız dönemlerde size gelen iletilere otomatik yanıt gönderebilirsiniz

Ücretsiz Spam Filtreleme

Paketlerimiz üzerinde bulunan ücretsiz spam filtreleme hizmeti ile spam maillerin önüne geçebilirsiniz.

Mail Grubu Oluşturma

Arkadaşlarınız, Ailenizi veya iş ortaklarınızı gruplayabilirsiniz.

İsimTescil’e Sık Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları ve yanıtları aşağıda bulabilirsiniz

HybridMail, isimtescil.net tarafından bulut (cloud) altyapı mimarisi üzerine kurulmuş bir e-mail servisidir. HybridMail hosting paketini kullanmak isteyen müşterilerimiz istedikleri tarayıcıdan (Explorer, chrome, mozilla) e-posta hesaplarına erişebilir ve iletilerini yönetebilir.

HybridMail hesaplarınızda SSL Sertifikası kullanarak işletmenize ait e-postaları 2048 bit ile şifreleyip, daha güvenli hale getirebilirsiniz.

HybridMail hosting paketi sayesinde yüksek veri yedekliliği yapabilirsiniz. İşletmenize gelen tüm e-mail geçmişinizi barındırma alanınız ölçeğinde saklamanıza / arşivlemenize olanak sağlar.

HybridMail yedekleme sadece belli paketlerde bulunmaktadır. HybridMail standart ve premium yedekleme hizmetleri ile veri güvenliğinizi risk algınız ölçeğinde maksimize etmenize imkan tanır.

Evet işletmenize özel bir mail adresine sahip olabilirsiniz. HybridMail işletmenize özel mail hesapları oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır.

Evet HybridMail ile iPhone, iPad, Android ve Windows cihazlarınıza kurulumu yapabilir ve kolayca maillerinizi yönetebilirsiniz.

HybridMail uluslararası black list servislerinden beslenen ve kendi moderasyonunuzda filitreleyebileceğiniz anti-spam özelliği ile sizi çalışırken gereksiz bildirimler almaktan korur.

Evet HybridMail paketlerinde dil desteği bulunmaktadır. HybridMail webmail üzerinden Türkçe, İngilizce ve Almanca başta olmak üzere toplam 11 farklı dil desteği tercihini bulunmaktadır.

Öne Çıkan Müşteri Deneyimleri

Murat G*****

Wordpress kurulumunu nasıl yapacağımı düşünürken, 7 dakikada otomatik kurulumumu
yaptığı için İsimtescil.net'i tavsiye ediyorum.

Beyza Ç*****

Öncesinde hiçbir deneyimim olmamasına rağmen 30 dk içinde, sadece yönlendirmeleri
takip ederek kişisel bloğumu açtım.

Gülşah Ç*****

Hızlı, güvenilir ve markalaşmış.
Ülkemizde domain denilince akla gelen örnek firma.
Destek hızları ise mükemmel ötesi!

Sizler için Buradayız

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın

+90 850 200 0 444

7/24 Teknik Destek

destek@isimtescil.net

Ortalama 30 dakikada yanıt garantisi

Fırsat Habercisi

Mail Hosting Nedir?
Mail hosting nedir? Mail hosting kimler için uygundur? Mail hostingpaketi ile işletmenize yada şahsınıza ait domain isminize bağlı e-mail hesapları açarak kullanabilirsiniz. Mail hosting paketi alarak info@domainadin.com , satis@domainadin.com , sikayet@domainadin.com gibi size özel mail adresleri açabilmeniz için aynı zamanda domain kayıt işlemi de yapmanız gerekmektedir. Tescil ettiğiniz domaininizi mail hosting paketinize tanımladıktan sonra dilediğiniz İsimtescil mail adreslerinizi oluşturarak kullanabilirsiniz. Maillerinizi outlook, web mail yada cep telefonlarınıza kurarak 7/24 takip edebilirsiniz. Mail hosting paketleri müşterilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. İsimtescil uygun fiyat garantisi ile her bütçeye uygun e-mail hosting hizmeti vermektedir. Sadece Kurumsal mail hosting kullanmak isteyen müşterilerimiz Profesyonel Hybridmail hizmetlerimizden faydalanabilirler.