Bize Ulaşın | Destek Merkezi +90 850 200 0 444

  İsimtescil Hakkında

  İsimtescil.net 1998 yılında kurulmuştur. Günümüzde 570 binden fazla domain uzantısının satışını ve desteğini sağlayan şirketimiz ICANN’ ne bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.İsimtescil.net 500 adet farklı uzantının satışını desteklemektedir.

  Isimtescil.net, 2013 yılında Türkiye'de ilk kez New GTLD ler için ön talep sürecini başlatmıştır.1 milyonun üzerinde ön talep toplayarak Afrika, Asya ve Doğu Avrupa’da en fazla talep toplayan şirket ünvanlığını almıştır.

  isimtescil.net kendi yazılım ekibinin geliştirdiği ara yüz sayesinde müşterilerine ürünlerini web tabanlı ara yüz sayesinde online yönetebilme özgürlüğü sunmaktadır.

  isimtescil.net, internet hizmetleri dışında marka & patent hizmeti de vermektedir.

  isimtescil.net, “TrustSafe” ismi ile kendi SSL hizmetini üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır.

  isimtescil.net, Webklavuzu projesi ile müşterilerine kendi sayfa tasarımlarını teknik bilgiye ihtiyaç duymadan yüzlerce hazır şablon arasından seçerek tasarlamalarına olanak sağlamaktadır.

  ISO 9001 sertifikası süreçlerini 2010 yılında tamamlayan IsimTescil tüm birimleri, hizmet ve kalite standartlarını sağladığını belgelendirmiştir.

  PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) kapsamında isimtescil.net ödeme, alt yapı, ofis, data center (veri merkezi) tüm birimlerinin standartlara uyumluluğunu tescillemiştir.

  Türkiye’de %42 pazar payına hakim olan isimtescil.net, global pazarda 2500 kayıt kuruluşu arasında ilk 50 arasındadır. Şirketimiz Ortadoğu Ülkeleri başta olmak üzere global domain pazarında yer almayı hedeflemektedir.