Bize Ulaşın | Destek Merkezi +90 850 200 0 444

Tasarla, Geliştir, Yayınla
Web Siteni
Üç Adımda Tamamla.

İşinize Uygun Web Site Tasarımları İçin Tıklayın

Web Kılavuz Paketinizi Seçin

Hazır web sitesi ile işinizi dijitale taşıyın!
Tek tıkla, otomatik!


Ortak Özellikler

%100 Mobil Uyumlu

iOS (iPhone ve iPad) ve Android (Samsung – HTC gibi) cihazlarla tam uyumlu, mobil uygulama rahatlığında web sayfaları üretin

SEO Uyumlu

Arama motorları ile dost, kolay okunur ve rahat indekslenir sayfalar hazırlayın. İşletmenizi Google gibi arama motorlarında görünür kılın!

Özelleştirebilir Tasarım

Profesyonel web tasarımcılarına taş çıkartacak sayfaları sadece Mouse hareketi ile oluşturun. Saniyeler için muhteşem tasarımlar yaratın!

Facebook Sayfa Desteği

Facebook sayfalarınızı kolayca düzenleyin. Hem masaüstü hem de mobil ziyaretçileriniz için hayranlık uyandıran sosyal sayfalar oluşturun

Onlarca Hazır Tema

Her biri kategorilere ayrılmış onlarca tema arasından sizi anlatan tasarımı seçin ve saniyeler içerisinde kullanmaya başlayın!

Google Maps Desteği

Adresinizi girerek Google Haritaları üzerinde işletmenizi veya ofisinizi işaretleyin. Ziyaretçilerinizin sizi bulmasını kolaylaştırın.

...
Web kılavuz nedir?

Web Kılavuz hizmeti, özellikle teknik bilgiye sahip olmayan veya bütçesi sınırlı olan bireysel projeler veya küçük işletmeler için İsimtescil’in sunduğu web kurulum hizmetidir

Daha fazla bilgi
...
Neden İsimtescil’den web kılavuz almalıyım?

Web Kılavuz, teknik bilgi gerektirmeyen ve hızlı bir şekilde web sitesi oluşturmanızı sağlayan çevrimiçi hizmettir. Kullanıcı dostu arayüzleri, önceden tasarlanmış şablonları ve sürükle-bırak özellikleriyle web sitesi oluşturma sürecini basitleştirirler.

Daha fazla bilgi
...
Web Kılavuzuyla yapıcaklarınızın sınırı yok!

100 lerce tema seçeneği ile sektörünüze uygun web site tasarlamanız artık çok kolay. Demo Tasarım ile hemen başlayın!

Daha fazla bilgi
...
Hızlı, kolay ve profesyonel tasarımlar için!

Hazır şablonlar ve önceden tasarlanmış bileşenlerle, bir web sitesini hızlıca oluşturabilirsiniz. Geleneksel bir web sitesi oluşturmak için gereken zamanı önemli ölçüde azaltabilir, kısa sürede profesyonel işler çıkarabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Yüzlerce domain uzantısından size uygun olanı seçin!
Yatırım fırsatlarını değerlendirin.
Projenize uygun alan adını sorgulayın ve hemen kaydedin.

İsimTescil’e Sık Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları ve yanıtları aşağıda bulabilirsiniz

Web kılavuz paketimiz, teknik bilgi gerektirmeden kolay web site oluşturmanıza olanak tanıyan çevrimiçi platformdur. Genellikle "sürükle ve bırak" yöntemiyle çalışır ve kodlama bilgisi gerektirmez. Web kılavuz paketi ile internet sitesi oluşturmak için HTML, CSS veya JavaScript gibi kodlama dillerinden herhangi birini bilmenize gerek yoktur. Yüzlerce tema seçeneği içerisinden size uygun olanı seçerek web sitenizi kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.
Kolay Kullanım: Web kılavuz paketi, kullanıcıların web sitesi oluşturma sürecini basitleştirir. Sürükle ve bırak yöntemiyle bileşenleri ekleyebilir, düzenleyebilir ve web sitenizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
Hızlı Dağıtım: Web kılavuzu hızla bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Kodlama bilgisi gerektirmediği için, web sitesini kısa bir sürede yayına alabilirsiniz.
Tasarım Şablonları: Web kılavuz paketi size yüzlerce tema seçeneği sunar. İhtiyaçlarınıza göre tema seçerek, tasarımınıza herhangi bir ön hazırlık yapmadan başlayabilirsiniz.
Barındırma: Web kılavuz paketi tasarım kolaylığının yanında web sitelerinize barındırma hizmeti de sağlar. Web sitenizi oluştururken ayrı bir barındırma (hosting, sunucu) hizmetine ihtiyaç duyulmadığından, işlemi daha da kolay hale getirir.
Web kılavuz paketi, teknik bilgiye sahip olmayan veya zaman kısıtlamaları olan bireyler, küçük işletmeler veya girişimciler için ideal bir seçenektir. Kullanıcıların çevrimiçi varlıklarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmasını sağlar ve web sitesi oluşturma sürecini basitleştirir.

Web kılavuz paketi ile birlikte ayrıca hosting paketi almanıza gerek yoktur. Paket içeriği kendi barındırma hizmetini de sağlamaktadır. Web kılavuz paketi ile birlikte ücretsiz “.me” uzantılı domain adı verilmektedir. Ayrıca mevcut bir alan adınızı paketinize ekleyebilir ya da dilediğiniz farklı uzantılı alan adının tescilini yaparak tasarıma başlayabilirsiniz.

Web Kılavuz paketi kullanıcı dostu arayüz ve kodlama bilgisi olmadan yönetim imkânı sunar. Web Kılavuz paketinizi seçtikten sonra;
Şablon Seçimi: Platform size bir dizi hazır tema sunar. Bu temaları inceleyerek sitenizin görünümünü seçebilirsiniz. Temalar sektörlere veya web sitesi türlerine göre tarafınıza sunulmaktadır.
İçerik Düzenleme: Şablonu seçtikten sonra, metinleri, görselleri ve diğer içerikleri düzenlemek için kullanıcı dostu bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Metinleri ve görselleri kolayca değiştirebilir, yeni sayfalar ekleyebilir ve var olan sayfaları düzenleyebilirsiniz.
Görsel Düzenleme: Web sitenizde kullanmak istediğiniz görselleri yükleyebilir, boyutlandırabilir ve düzenleyebilirsiniz. Genellikle görsel düzenleme araçları ile görsellerinizi özelleştirebilirsiniz.
SEO Ayarları: Web sitenizin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ayarlarını yaparak sitenizin arama motorlarında daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Başlık, açıklama, anahtar kelimeler gibi SEO özelliklerini düzenleyebilirsiniz.
Önizleme ve Yayınlama: Web sitenizin önizlemesini yaparak nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Memnun kaldığınızda, sitenizi yayına alabilirsiniz. Bu genellikle bir "Yayınla" veya Al" düğmesiyle kolayca yapılır.
Düzenli Güncelleme: Web siteniz yayına gittikten sonra içeriği güncel tutmak için düzenli olarak yeni içerik ekleyin, görselleri değiştirin ve sitenizi güncel tutun.
.

Seçmiş olduğunuz web kılavuz paketinin içinde seçili gelen temalardan size uygun şablonu seçerek tasarımınıza başlayabilirsiniz. Tema seçeneklerinde e-ticaret site altyapısı için geçerli tüm modüller ve ödeme modülü mevcuttur.

Seçmiş olduğunuz web kılavuz paketinin içinde seçili gelen temalar içinden size uygun temayı seçerek kullanabilirsiniz. Tema seçeneklerinde e ticaret site altyapısı için geçerli tüm modüller mevcuttur.

SSL desteği, e-ticaret web siteleri için özellikle önemlidir çünkü bu tür web siteleri müşterilerin kişisel ve finansal bilgilerini toplar ve işler. SSL kullanımı, müşterilerin web sitenize güvenmelerini sağlar ve bu da dönüşüm oranlarını artırır. Web kılavuz paketi içerisinde ek ücret ödemenize gerek kalmadan SSL sertifika desteği tarafımızca sunulmaktadır.

Mobil uyumluluk, bir web sitesinin mobil cihazlarda, özellikle de akıllı telefonlarda ve tabletlerde, doğru şekilde görüntülenmesini ve kullanılmasını sağlar. Günümüzde, internet kullanıcılarının önemli bir kısmı mobil cihazlardan web sitelerine erişmektedir. Bu nedenle, bir web sitesinin mobil uyumlu olması, kullanıcı deneyimini artırmak ve ziyaretçilerin web sitesiyle etkileşimini kolaylaştırmak için çok önemlidir. Tercih edeceğiniz Web kılavuz paketi ile web sitenizin farklı ekran boyutlarına ve cihazlara otomatik olarak uyum sağlayacak şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Öne Çıkan Müşteri Deneyimleri

Murat G*****

Wordpress kurulumunu nasıl yapacağımı düşünürken, 7 dakikada otomatik kurulumumu
yaptığı için İsimtescil.net'i tavsiye ediyorum.

Beyza Ç*****

Öncesinde hiçbir deneyimim olmamasına rağmen 30 dk içinde, sadece yönlendirmeleri
takip ederek kişisel bloğumu açtım.

Gülşah Ç*****

Hızlı, güvenilir ve markalaşmış.
Ülkemizde domain denilince akla gelen örnek firma.
Destek hızları ise mükemmel ötesi!

Sizler için Buradayız

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın

+90 850 200 0 444

7/24 Teknik Destek

destek@isimtescil.net

Ortalama 30 dakikada yanıt garantisi

Fırsat Habercisi